Mum muma ışık verirse karanlığı aydınlatırız...              Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz...

 

 

     ANASAYFA     |     TÜZÜK     |     YÖNETİM     |     HAKKIMIZDA     |     ÜYELERİMİZ     |     ÜYE OL     |     İLETİŞİM     |     PASTACILAR.COM          
 :: ONURSAL BAŞKANIMIZ

Niyazi ÇAPRAZ

 :: ANAMENÜ
Anasayfa
Başkan
Hakkımızda
Yönetim
Tüzük
Basında biz
Galeri
Sponsorlarımız
Üyelik formu
İletişim
Üyelerimiz
Dilek ve şikayetler
Duyurular

 :: DUYURULAR
Üye Kartlarınız Çıktı...

16.07.2010


Değerli Üyelerimiz...

Derneğimize...
16.07.2010


çok yakında
çok yakında çok yakında...
13.07.2010


 :: TAKVİM

 :: DÖVİZ
 
 :: SOMA YARARINA PASTA
Tüm Pastacılar Derneği (TÜM PASDER) Soma maden faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine destek olmak amacıyla Manisa’da yardım etkinliği düzenledi. Etkinlikte yapılan çekilişle bilet alanlara çeşitli hediyeler dağıtılırken bilet satışından elde edilen gelir, Soma’da maden şehitlerinin ailelerine aktarılacak.

27.06.2014 / 10:18


Bu güne kadar insanların mutlu günlerine, hazırladıkları kutlama pastalarıyla destek olan Tüm Pastacılar Derneği (TÜM PASDER) bu kez Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerinin kötü günlerinde destek olmak için harekete geçti.  TÜMPASDER, bu amaçla dün Şelale Plaza’da yardım etkinliği düzenledi. Etkinliğe Ankara, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Fethiye, Denizli Kocaeli, Çanakkale, İzmir ve İstanbul’dan birçok davetli katıldı.

 

12 METRELİK PASTA YAPTILAR

Etkinlikte bilet alanlar arasında yapılan çekilişlerde sponsor firmalar tarafından pasta malzemeleri hediye edilirken bilet satışından elde edilen gelir Soma’ya bağışlandı. Ayrıca etkinlikte Soma’da acılı ailelere ikram etmek için 12 metre uzunluğunda, üzerinde ‘Her şey Soma İçin’ yazılı  pasta hazırlandı.

 

KÖTÜ GÜNLERİNDE DE İNSANLARIN YANINDA OLMAK İSTİYORUZ

Etkinlik hakkında açıklama yapan Tüm Pastacılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Genel Sekreteri Emin Aydemir, her zaman insanların mutlu günlerinde yanında olan bir mesleği icra ettiklerini, insanların üzüntülü günlerinde de yanlarında olmak istediklerini belirterek;  “Soma maden faciası bizi derinden etkilemiştir. Biz insanların sadece mutlu günlerinde değil üzüntülü günlerinde de yanlarında olmak istiyoruz. O yüzden böyle bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

 

SOMA’NIN ARDINDAN DÜNYA REKORUNDAN VAZGEÇTİLER

Soma faciasından önce Manisa’da dünya rekoru kıracak bir etkinlik düzenlemeye planladıklarını, ancak Soma’da yaşanan kazanın ardından vazgeçtiklerini kaydeden Emin Aydemir; “Dünyanın en uzun pastasını yapmayı planlıyorduk. Ancak Soma’da herkesi üzen maden faciası meydana geldi. Böyle bir acı olayın üzerine festivalin yapılması uygun olmazdı. Biz de yönetim kurulu üyelerimizle bir karar alarak Soma’da hayatını kaybeden madencilerin yakınlarına yardım etmek amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdik. Buradan elde ettiğimiz geliri Soma’daki ailelere bağışlayacağız” diye konuştu. Türkiye genelinde 450 bin pastacının olduğunu Manisa’da pastacılık sektörünün çok gelişmiş bir durumda olduğunu söyleyen Aydemir, Türkiye TÜMPASDER’in Manisa’da temsilciliğini Hilal Pastaneleri’nin Turan TEKBAŞ'ın üstlendiğini sözlerine ekledi. 

 
 :: BAŞKANIMIZ

Emin AYDEMİR

 :: DERNEK ÜYELİĞİ

 :: ANKET
Bize Nasıl Ulaştınız?
513 kişi oyladı
Gogle %40 208
Tavsiye %16 86
Tesadüfen %23 121
Reklamlardan %7 39
Diğer %11 59
Tüm Sonuçlar

 :: İSTATİSTİK
Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Tekil45
Bugün Çoğul160
Toplam Tekil 233570
Toplam Çoğul536051
Ip 3.239.58.199

 :: BANKA BİLGİLERİMİZ
Garanti Bankası Hesap Bilgileri:
Hesap Adı: Pastacılar ve Tedarikçileri Derneği
Şube Kodu: 0005 Hesap No: 6296743
Şube: İstanbul/Aksaray
Iban: TR07 0006 2000 0050 0006 2967 43
*Ptt Posta Çeki Hesap Numarası: 6143725
Not: Türkiyenin her yerinden Ptt den havale ücreti 1 TL dir.

SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜRLER

www.pastder.org / www.pastder.org.tr 2010