Mum muma ışık verirse karanlığı aydınlatırız...              Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz...

 

 

     ANASAYFA     |     TÜZÜK     |     YÖNETİM     |     HAKKIMIZDA     |     ÜYELERİMİZ     |     ÜYE OL     |     İLETİŞİM     |     PASTACILAR.COM          
 :: ONURSAL BAŞKANIMIZ

Niyazi ÇAPRAZ

 :: ANAMENÜ
Anasayfa
Başkan
Hakkımızda
Yönetim
Tüzük
Basında biz
Galeri
Sponsorlarımız
Üyelik formu
İletişim
Üyelerimiz
Dilek ve şikayetler
Duyurular

 :: DUYURULAR
Üye Kartlariniz Çikti...

16.07.2010


Degerli Üyelerimiz...

Dernegimize...
16.07.2010


çok yakinda
çok yakinda çok yakinda...
13.07.2010


 :: TAKVİM

 :: DÖVİZ
 
 :: HAKKIMIZDA

MISYONUMUZ

Pastaciligin güç ve kaynaklarini harekete geçirerek,meslek sayginliginin korunmasi dogrultusunda her kosulda, yerde ve zamanda, is,eleman, malzeme, bilgi, vb... konularda yardim etmek ve toplumun "pastacilik sektörü" bilgisini gelistirilmesini saglamak.

VIZYONUMUZ

Tüm pastacilik sektörünü kucaklayan ve tüm toplumun kucakladigi, ulusal ve uluslararasi düzeyde meslek sayginligini ve hizmet kalitesini sürekli gelistiren bir sektör yardim kurulusu olmak.


DERNEGIMIZ…

Pastacilik sektörünün tüm ilgili birimlerini tek çati altinda toplamayi amaçlayan Türkiye’ nin tek profesyonel pastacilik dernegi olan Tüm Pastacilar Dernegi (TümPasder) siz aile bireylerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyacaktir.

Sektörün haberlesme ve bulusma adresi olacak olan Pastacilar Dernegimiz degerli sektör temsilcilerimizin katilimi ve katkisi ile günden güne gelisecektir. Bu maksatla sizi ülkemizdeki pastaciligin daha bilinçli ve organize olarak gelismesine ortak olmak üzere Dernegimizde yer almaya davet ediyoruz.TÜM PASTACILAR DERNEGININ AMACI:

Ülkemiz Pastacilik sanatini ve sanatçilarini daha iyiye ve güzele götürecek çalismalar yapmak, Pastaci, Tatlici Dondurmaci, Unlu mamül sanatçisi, Çikolata ve Sekerleme ustalarinin mesleki gelisimine yön vermek, önlerini ve ufuklarini açacak projeler gelistirmekdir.


Pastacilarimizi ve onlarin en yakin destekçileri olan gida ekipman ve tedarikçileri ile bulusturmak, birlikte yaratacaklari sinerji ile bu gruplara yeni vizyonlar kazandirmaktir. Genç pastacilarin ve geleneksel tatlicilar ile unlu mamül sanatçilarinin yetismeleri için AB normlarinda egitim imkânlari yaratmak, var olan imkanlardan istifade etmelerini saglamaktir.


Avrupa’da ve dünyada bu alandaki yeniliklerin ve bilgilerin en kisa sürede üyelerimize ulasmasini saglamak, Tedarikçi esnafi da ülkemizde temsil ettikleri veya ürünlerini sattiklari yurtdisindaki ihracatçi firmalarini bu konularindaki gelismelerin, kullaniciya intikalini saglamaya yönlendirmek, uzmanlarina veya üretici kurulus yöneticilerine ülkemize gelerek tatbiki kurslar düzenleyerek, seminerler konferanslar, vermeye veya kullanici üyelerimiz yani potansiyel müsterilerini yurtdisindaki tesislerinde egitmek, görgü ve bilgilerini, arttirmalari için davet etmelerini saglatmaktir.


Bu konu dernegimizin en önemli amaçlarindan biridir. Diger bir amacimiz ise pastacilik camiasini profesyonelleri ile, tedarikçiler dedigimiz üretici, ithalatçi ve dagiticilar ile ayrica gida sagligi, gida güvenligi, hijyen ve ilgili yerel yöneticileri, egitim görevlilerini ve basin ile mümkün olan her firsatta bir araya getirebilmektir.


Bu amaçlarimiza bagli olarak periyodik araliklarla genis ve dar kapsamli bulusmalar düzenleyerek fikir alisverisine imkân yaratmak,genç ve yetenekli üyelerimizin camiada taninmasina yardimci olmak ve diger sivil toplum kuruluslarinin baskanlari ile bulusmak, ziyaretler düzenlemek, konularimizla ilgili yurtiçi ve yurtdisi temaslarda bulunmaktir.


Ana amaçlarimiz paralelinde belirlenerek asagida siralanmis olan çalisma konularimiz ve faaliyetlerimiz ile kamuoyunu dikkatini içinde bulundugumuz gida ve gastronomi sektörüne çekmek, Pastaci ve Tedarikçi birlikteliginin Mesleki gelisimimize ve ülke ekonomisine yarar getirmesini saglamaktir.


Temel hedef, AB normlarinda egitilmis Pastaci, Tatlici, Dondurmaci, Firinci ve Unlu Mamul sanatçisi yetistirmek Türkiye de ve dünyada geçerli sertifika veya diploma sahibi yapmaktir.


Tedarikçilerimizin isçi ve insan sagligina uygun ürünleri, kullanim kosullari dikkate alinarak en uygun fiyat ve sartlarda pastaci esnafina ve profesyoneline sunmasini saglamak, tesvik etmek ve onurlandirmaktir.


Bu çalismalarimiz; sektörümüzde ve is kollarimizdaki eleman kalitesini arttiracak bilgi birikimlerini ve dünyaya bakis açilarini genisletecek, el sanatlarini mesleki düsünce ve becerilerini gelistirerek, sektörümüzdeki önemli sorunlar çözülecektir.


Dernegimizin gerçeklestirecegi çalismalarla yaratacagimiz kaliteli istihdam ile nihai Tüketici olan halkimizi daha kaliteli, daha saglikli, daha ekonomik ve genis mamul çesidi ile bulusturmaktir.

 

Tüm Pastacilar Dernegi Y.K Baskani
Emin AYDEMIR

 
 :: BAŞKANIMIZ

Emin AYDEMİR

 :: DERNEK ÜYELİĞİ

 :: ANKET
Bize Nasil Ulastiniz?
513 kişi oyladı
Gogle %40 208
Tavsiye %16 86
Tesadüfen %23 121
Reklamlardan %7 39
Diger %11 59
Tüm Sonuçlar

 :: İSTATİSTİK
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Tekil17
Bugün Çoğul42
Toplam Tekil 224358
Toplam Çoğul507617
Ip 34.234.223.227

 :: BANKA BİLGİLERİMİZ
Garanti Bankası Hesap Bilgileri:
Hesap Adı: Pastacılar ve Tedarikçileri Derneği
Şube Kodu: 0005 Hesap No: 6296743
Şube: İstanbul/Aksaray
Iban: TR07 0006 2000 0050 0006 2967 43
*Ptt Posta Çeki Hesap Numarası: 6143725
Not: Türkiyenin her yerinden Ptt den havale ücreti 1 TL dir.

SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜRLER

www.pastder.org / www.pastder.org.tr 2010